Nabídka našich služeb

je pestrá a zahrnuje komplexní správu a vývoj v IT segmentu. Nejenže vám vytvoříme www stránky nejmodernějšími technologiemi, ale můžeme vám navrhnout i nový logotyp, korporátní identitu začínající vizitkami až po vzhled firemní dokumentace, zařídíme hostování souborů webové prezentace na jakémkoli vámi zvoleném hostingu. V podstatě lze i nakonfigurovat váš vlastní http server, bude-li potřeba.

Zhotovením projektu to nekončí

Jsme vám stále při ruce a udržování aktuálního webu můžete přenechat na nás. Na základě analýzy webu vám doporučíme, jak prezentaci ještě více zpřehlednit, posunout ve výsledcích vyhledávání výše, jak optimalizovat stránky a navrhneme nejvhodnější postup pro zvýšení přístupnosti stránek.

 

Široká škála našich služeb

Nabídneme vám kompletní služby pro vaší prezentaci na internetu
 

Grafický design

Uděláme pro vás originální grafický design dle vašich představ a požadavků, nebo vše nechte na kreativitě našeho webdesignéra, který tvoří nejčastěji v čistém clean style.
 

Corporate identita, vizitky

Vytvoříme také návrhy grafiky tiskovin, vizitek, bannerů i letáků. Vytváříme celkovou Corporate Identitu společnosti, včetně logotypu a Grafického manuálu.
 

Registrace domén

Pokud ještě nemáte registrovanou doménu, při výrobě www stránek vám nabídneme nejvhodnější hostingový server a doménu zaregistrujeme zdarma.
 

Hosting, instalace serverů

Nastavíme vám všechny potřebné služby hostingových serverů tak, včetně nastavení doménových emailů, vytvoření MySQL databází, nastavení CRON a DNS služeb.
 

Tvorba eshopů

Vytvoříme vám spolehlivý eshop v responzivním designu, ve kterém lze nakupovat třeba i z mobilního telefonu. Zvýšíte tak prodej svých produktů. Podporujeme začlenění modulů platebních terminálů a služeb např. GoPay
 

Intranet

Vytvoříme firemní Intranet napojený na vaše http servery a propojíme různé služby - LDAP, SAMBA, POSTFIX, MySQL, DNS, NAS, BACKUP. Vytváříme CMS i CRM systémy, využitelné nejen pro podnikové sítě.
 

SEO, analýzy webu

Již od počátku kódování vašeho webu dodržujeme SEO optimalizace pro použití v nejpoužívanějších vyhledávačích. Využíváme různé techniky pro docílení nejlepších výsledků vyhledávání, včetně copywritingu. Zároveň je samozřejmostí, že web napojíme na statistiky návštěvnosti s možností podrobných analýz chování návštěvníků na vašem webu.
 

Napište nám vzkaz

K.A.H. Studio