Kdo jsme

Naše společnost K.A.H. Studio působí na trhu od roku 2003. Primárním zaměřením a hlavním cílem je výroba levných a moderních dynamických webů, které se graficky výrazně liší od různých on-line generátorů či Open source služeb a s cenou jsme oproti obrovským společnostem také někde jinde.
Důležitá je pro nás spokojenost zákazníka, kterému se věnujeme od počátku výroby projektu a předáním díla spolupráce mnohdy nekončí, ale začíná.
Hlavním zaměřením společnosti není jen výroba responzivních webů a eshopů moderní technologií, ale také grafické návrhy webů, výroba logotypů a grafických manuálů, prepress různých letáků, plakátů, vizitek i bannerů. Hotový web, který od začátku psaní kódů SEO optimalizujeme, ladíme a napojíme na analytické nástroje a statistiky umisťujeme na náš nebo vámi zvolený hostingový server. Vytváříme jednoduché jednostránkové webové stránky, eshopy i robustní, zpravodajské portály.

Kdo je náš klient

Naším klientem je zákazník, náročný zákazník, který nechce vyhazovat zbytečně desetitisíce za něco, co se dá udělat stejně kvalitně mnohem levněji. Technik a způsobů výroby webových stránek je mnoho, ale ten, kdo chce uspět, používá jen moderní a osvědčené technologie, které jsou v dnešní době trendem. Až budete mít před sebou předražené nabídky konkurence, vzpomeňte si na nás a poptejte nás. Budete překvapeni, že to jde i jinak.

Postup naší práce

1. Analýza a struktura
Probereme s vámi cíl a zaměření vašeho nového webu, prohlédneme konkurenci a navrhneme jasnou strukturu webu, případně načrtneme wireframe.

2. Grafický návrh
Obvykle navrhneme alespoň dva odlišné grafické návrhy. Vámi vybraný návrh ladíme až do vašeho schválení. Teprve potom návrh rozřežeme do šablon.

3. Programování
Šablony se předají kodérům, kteří začnou vytvářet vlastní web na našem serveru. Zároveň připravíme i náš redakční systém a doděláme zakázkové moduly.

4. Příprava obsahu
Tato fáze je důležitá pro vás. Začnete si připravovat veškeré materiály a texty do budoucích stránek. Případné vaše fotografie může zpracovat náš grafik.

5. Plnění a předání
Váš web vám prvotně kompletně naplníme, předáváme tedy hotové stránky, které lze okamžitě používat a indexovat v internetu. Žádné zdržování, od zítřka už jedete naplno.

6. Statistika a údržba
Stránky napojíme na Google Analytics, vytvoříme sitemapy a zaindexujeme obsah. Nastavíme automatické zálohování vaší databáze, ať máte klidné spaní.

 
 

Napište nám vzkaz

K.A.H. Studio